TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

MHP YUNAK SEÇİM STARTI VERDİ

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

MHP YUNAK SEÇİM STARTI VERDİ Empty
MesajKonu: MHP YUNAK SEÇİM STARTI VERDİ   MHP YUNAK SEÇİM STARTI VERDİ Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 9:14 am

MHP YUNAK SEÇİM STARTI VERDİ 23400

MHP seçim çalışmasını başlattı
MHP Yunak'ta, 2009 yerel seçimlerine yönelik çalışmasını başlattı.

MHP Genel Başkan yardımcısı ve Konya Milletvekili Faruk Bal, MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Konya İl Başkanı Ali Yücel ve il teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, MHP Yunak İlçe Başkanlığında bir araya geldi.

Faruk Bal, burada toplanan partililere yaptığı konuşmada, AK Parti'nin tarım sektöründeki yanlış politikası yüzünden çiftçinin üretim yapamaz hale geldiğini savundu.

Çiftçilerin ortak sorunu olan gider ve üretim dengesizliğinin acilen giderilmesi gerektiğini dile getiren Bal, ''Biz bu sorunları çözmek için göreve hazırız. Yerel seçimler öncesi yurt genelinde çalışmalarımıza hız vererek, MHP'nin oylarını en yüksek seviyeye çıkartmayı hedefliyoruz. Bugün de Yunak'ta seçim çalışmamızı başlatıyoruz'' dedi.

MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı da MHP'nin ülke sorunlarını yakından takip ettiğini belirterek, özellikle tarım sektöründe yaşanan sıkıntıları dile getirdi.

Türkiye'de uygulanmayan ''aile yardımı''nın gelişmiş dünya ülkelerinde uygulandığını belirten Kalaycı, iktidara geldiklerinde bu konuyla ilgili çalışmalar yapacaklarını söyledi.

aa

08.08.08

var tmp;
tmp = document.getElementById("news_content").getElementsByTagName("a");
for(i=0; i
http://tiyansan.hareketforum.com

MHP YUNAK SEÇİM STARTI VERDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-