TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

MHP MİLLETVEKİLİ PAKSOY HEMŞEHRİLERİYLE

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

MHP MİLLETVEKİLİ PAKSOY HEMŞEHRİLERİYLE Empty
MesajKonu: MHP MİLLETVEKİLİ PAKSOY HEMŞEHRİLERİYLE   MHP MİLLETVEKİLİ PAKSOY HEMŞEHRİLERİYLE Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 6:38 pm

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Akif Paksoy, hemşehrilerinin emrinde olduğunu söyledi.
Paksoy, MHP Elbistan İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmada, vatandaşın sorunlarını dinlemek için Elbistan'da ziyaretler yaptığını, vatandaşın derdini kendi derdi bildiğini ifade etti.
Elbistan'ın Kahramanmaraş'ın en büyük ilçesi olduğunu ve önemli sorunlarının bulunduğunu kaydeden Paksoy, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Elbistan bizim en büyük ilçemiz. Elbistan'ın önemli sorunları var ve ben bu sorunları TBMM'ye taşıdım. Bizim medya, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlardan isteğimiz bölge milletvekilleri için karne tutmaları. Bizleri eleştirmekten çekinmeyin. Ben diğer milletvekillerinden daha çok çalıştığıma inanıyorum.
Elbistan ve Afşin ilçeleri Türkiye'nin en önemli enerji havzası olacak. Termik santrale baca gazı arıtma filtresi takılmadığı için bölgede hava kirliliği yaşanıyor. İstimlak nedeniyle de vatandaşlar üzgün ve endişeli. Ben tüm bu sıkıntılarla ilgileniyorum.''
Kahramanmaraş'taki baraj yatırımlarının yerinde saydığını, iktidar partisinin milletvekillerinin kolay milletvekili seçildikleri için yaşanan sorunların bilincinde olamadıklarını kaydeden Paksoy, Türkiye'nin iyi idare edilmediğinin görülmeye başlandığını sözlerine ekledi.
25.08.08
http://tiyansan.hareketforum.com

MHP MİLLETVEKİLİ PAKSOY HEMŞEHRİLERİYLE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-