TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....

5 posters
YazarMesaj
Gazi
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN

Erkek

Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Empty
MesajKonu: Geri: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 7:36 pm

Güzeldi Smile
http://www.tiyansan.tr.cx
cCcSENAcCc
BİNBAŞI
BİNBAŞI
cCcSENAcCc

Kadın

MesajKonu: Geri: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 4:40 pm

helal olsun güzel cevaplardı bende işe girebilirmiyim bu cevaplarla Very Happy Very Happy
AsEnA
BİNBAŞI
BİNBAŞI
AsEnA

Kadın

MesajKonu: Geri: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 11:56 pm

demi yani kapilmicak birisimi Very Happy
AYBERK
TUĞGENERAL
TUĞGENERAL
AYBERK

Erkek

MesajKonu: Geri: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 9:21 pm

kapmasalar şaşarım. Laughing
AsEnA
BİNBAŞI
BİNBAŞI
AsEnA

Kadın

MesajKonu: Geri: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 6:58 pm

ehh böyle bi adamida havada kaparlar saten Very Happy
AYBERK
TUĞGENERAL
TUĞGENERAL
AYBERK

Erkek

MesajKonu: Geri: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 8:02 pm

hı mükemmel ya işi kapmış...
AsEnA
BİNBAŞI
BİNBAŞI
AsEnA

Kadın

MesajKonu: Geri: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 1:08 am

vay be helal olsun isede alinmis ya:D
BordoBereli
BİNBAŞI
BİNBAŞI
BordoBereli

Erkek
İŞ/HOBİLER : Ogrenci
KİŞİSEL MESAJ : BordoBereli,..

MesajKonu: Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....   Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir.... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 12:52 am

Tamamen gerçek bir olaydır. Yaşanmış bir iş başvuru hikâyesi Yeni Şafak Gazetesi yazarı Mustafa Özel'in köşesine taşıdığı, yaşanmış çok ilginç bir iş başvurusu hikâyesi...
işte başvuru formunu dolduran Mehmet Tartar'ın başvuru formuna yazdığı cevaplar...
1. Adınız Soyadınız : Mehmet Tartar
2. Yaşınız : Yirmi sekiz.
3. Şirketimizdeki hangi pozisyon için Başvuruyorsunuz : Mümkünse yatay bir pozisyon için. Eğer daha ciddi bir cevap istiyorsanız, ne iş olsa yaparım. Şart öne sürebilecek durumda olsaydım, burada bu formu dolduruyor olmazdım.
4. Düşündüğünüz ücret : Aylık 5.000 YTL maaş artı yıllık kârdan yüzde 10 hisse! Eğer bu mümkün değilse, siz bir ücret Önerin, ben size evet yahut hayır derim.
5. Eğitiminiz : İdare eder
6. Son işiniz : Sadist bir şefin deneme tahtası olmak.
7. Son ücretiniz : Hak ettiğimin çok altında.
8. Önemli başarılarınız : Arakladığım kalemlerden muhteşem bir kolleksiyonum var; evde sergiliyorum.
9. İşten ayrılma sebebiniz : Bkz. Cevap 6.
10. Size ulaşabileceğimiz saatler : Banka atm'si gibiyim : 7/24.
11. Çalışmak istediğiniz saatler : Pazartesi, Salı ve Perşembe 13.00-15.00 arası.
13. Şimdiki işvereninizle görüşebilir miyiz? İşverenim olsa burada olmazdım.
14. Fizik durumunuz 20 kilogramdan fazla taşımanıza engel Mİ? Belli olmaz, ne taşıdığıma bağlı.
15. Otomobiliniz var mı : Evet, ama soru yanlış sorulmuş. "Çalışır durumda bir otomobiliniz var mı?" diye sorsaydınız, cevabım farklı olurdu.
16. Daha önce bir yarışma veya madalya kazandınız mı : Madalyam yok ama lotoda iki kere 3 tutturdum.
17. Sigara içiyor musunuz : Otlanacak bir enayi bulabilirsem.
18. Beş yıl sonra ne yapmayı hayal ediyorsunuz : Bana tutkun zengin bir fotomodelle Bahama Adaları'nda yaşamayı. Bir yolunu biliyorsanız bunu beş yıl beklemeden de yapabilirim.
19. Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt ediyor musunuz : Hayır, ama sıkıyorsa aksini iddia edin.
20. Sizi bu başvuruyu yapmaya iten gerçek sebep nedir : Birbiriyle tutarlılık derecesini kestiremediğim iki cevabım var.
a) İnsan sevgisi ve tüketicilerin iyi beslenmesine katkıda bulunma arzum.
b) Gırtlağıma kadar borca batmış olmam.
Sonuç : Mehmet Tartar işe alındı
.

Is Basvurusu.... Tamamen Gercektir....
1 sayfadaki 1 sayfası