TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...
 
Anasayfa::.ANASAYFA.::SSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

Paylaş | 
 

 ÜLKÜCÜYÜM, CÜNKÜ..

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AsenA_03
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
avatar

Kadın
Mesaj Sayısı : 194
Yaş : 29
NERDEN : ERGENEKON
Kayıt tarihi : 20/04/09

MesajKonu: ÜLKÜCÜYÜM, CÜNKÜ..   C.tesi Nis. 25, 2009 11:16 pm

ÜLKÜCÜYÜM, CÜNKÜ..


Ülkücüyüm,çünkü Allah’a şükürler olsun ki Müslüman’ım ve yine şükürler olsun ki Türk’üm.Ülkücü hareketin iki ana kaynağa sahip olması ve bu kaynakların birincisi son Hak din İslamiyet, ikincisinin, Milli Tarih ve kanunlarını bünyesinde yaşaması ve yaşatması sebebiyle ülkücüyüm.

Ülkücüyüm,çünkü ülkücülük dışarıdan ithal edilmeyen,sonradan eklenmeye çalışılan bir hareket olmadığı için,milli tarihin özünde yer bulan kanunlarına göre oluşmuş,(buna Türk’ün Töresi diyoruz.)en tabii,yüzde yüz yerli ve milli bir hareket olması sebebiyle ülkücüyüm.
Ülkücüyüm, çünkü milli geçmişimizin tabii akışına uygun olarak ebedi değerlerimizi koruyarak ve onlardan kaynaklanarak geleceği inşâ etme hareketi olduğu için, ülkücüyüm.
Ülkücüyüm,çünkü ülkücülük çağdaş ihtiyaçlara ve yeni çağın gereklerine göre gelişmiş bir hareket olduğu için ülkücüyüm.
Ülkücüyüm,çünkü 40.yılını idrak ettiğimiz milliyetçi hareket;lider,teşkilat,doktrin üçlemesini üç hilalleştirerek,kendisine ülkü edindiği ve gönüllerde kurumsallaştırdığı için ülkücüyüm.
Ülkücüyüm,çünkü geçen 40 yıllık süre içinde sürekli yıpratılmak,yıkılmak,yok edilmek için uğraşılan lider,teşkilat ve doktrinimizin,milli devlet,güçlü iktidarı sağlayabilecek esasların hareketin Başbuğ’u ve sonra Lideri tarafından gözlerden dahi sakınılarak,itina korunduğu için ülkücüyüm.
Ülkücüyüm, çünkü yok edilmek istenilen lider, teşkilat ve doktrinin, Türk’ün geleceği ile özdeş ve kaçınılmaz bir hayati zorunluluk olması, bu hassas dengeleri yıkmak isteyenlerin, ülkücü dünya görüşünü özümsemekten uzak, dışarıdan ithal edilen kara ve kızıl emperyalizmin yerli uzantılarının; hizipçilik oluşturmak adına, ülkücü hareketin içine sızma girişimlerine dur denildiği için, ülkücü hareketten önce çeşitli limanlarda, dolmuş duraklarında önlerine gelen her arabaya binenlerle, her türlü menfaat kapılarında ayrık otu gibi bitip nemalananlarla, buraların haleti ruhuyesi içine girenlerin önümüze koydukları tuzakları iyi etüt edip, bu tuzaklara düşülmediği için ülkücüyüm.
Ülkücüyüm, çünkü ülkücüler mevsimlik rüya içinde gezenlerle her zaman yollarını ayırmışlardır. Mevsimlik rüya görenler her devrin adamı olmuşlar, rüzgâr hangi yönde esmişse, o yöne yelken açmışlardır. Ruhsal yapısı bozuk, bu mevsimlik rüya görenler, bitpazarına nur yağdığı zaman ortaya çıkmışlardır. Kinleri, kızgınlıkları, pişkinlikleri, arsızlıkları, saldırganlıkları ve salyalarını sağa sola bulaştırmaya çalışmalarının sebebi budur. Bunlara ülkücüler itibar etmedikleri için, ülkücüyüm.
Ülkücüyüm, çünkü ülkücü sokak fedaisi değil, gönüllerde taht kuran muhabbet fedaisidir. Elinden, dilinden, belinden emin olunanlardır. Ülkücülük yakasındaki rozetin ağırlığını altında ezilendir. Birçokları gibi hareketin merdivenlerinden iner inmez kendisine farklı rozet arayan değildir. Sahtelik içinde olup da lidere sataşıp, hareketi kaldırımda yargılayıp sokakta asan yarasa yüreklilerle aynı safta olmadıkları için ülkücüyüm.
Ülkücüyüm, çünkü her geçen zaman gelecek zamanın güzelliklerini muştular. Şimdiki zamanı yaşadığımız ve bu kelimeleri okumaya devam ettiğiniz şu anda, sülükler,asalaklar,keneler,yarasalar,kemirgenler saldırıya geçmiş,geceleri ışığa koşan böcekleri unutmayalım bu arada, hareketin altını oyma gayretinde ve azmindeler ne yazık ki, diyeceksiniz ki bu kış mevsiminde bunlar uyur, hayır bunlar yeni sözlüğe giren iki ayaklılar familyasından,düşünen,konuşan ve satış pazarlama yetenlerine sahip oldukları için uyumazlar.Onlar uyumasın ama ülkücü hareketin mensupları geçen 40 yıllık süre zarfında kanıyla,canıyla,alın teriyle ,daha dün Liderini,teşkilatını,doktrinini yerden yere vuranlarla ,TÜRKEŞSİZ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ deyip, Türkeş idealini yok sayanlarla , DEVLETSİZ DEVLET diyenlerle,ocakların bacasını kapatmak isteyenlerle ,Bozkurduma it diyenlerle,ballı böceklerle,nallılarla ,her bahçenin bostan korkuluğu olanlarla ,yerden bitme yalı kazıklarıyla nasıl mücadele etmişlerse,şimdide mücadele ediyorlar.Tarihin ülkücülere emrettiği sorumluklara sıkı sıkıya sahip çıktıkları için ülkücüyüm.
Ülkücüyüm,çünkü ülkücülük sadece bir fikri taraftarlık değildir,ülküsü için çalışmayana,uğraşmayana ,mücadele vermeyene ülkücü denilemez.2023’de Dünya’da lider ülke Türkiye ülküsünü oluşturmak ülkücülerin ana ülküsüdür.Bu ülküye layık bir binanın tesisi ancak Türk Milliyetçiliği fikir hareketi ile Türkiye’yi çağlar üzerinden şıçratacak enerjiyi ortaya çıkarma,insanlığın içinde olduğu yüzyıl ve ondan sonraki yüzyıllara en önde sokmayı amaçlayan tek programa sahip Dokuz Işık doktrinini ortaya koyduğu için ülkücüyüm.
Ülkücüyüm,çünkü halen deseler de bunları savunan kaldı mı,yerden yere vursalar da liderimi,teşkilatımı ,doktrinimi biliyorum ki,küçük zevklerle soluğu kesilip,hayatı beşikte başlayıp mezarda biter zannedenlerle yolumuzu ayırdıkları ,bizim halimizden anlamayıp,kutlu davaya inanmış hareketin mensuplarını görmemezlikten gelseler de , her şeye rağmen çileyle yoğrulmuş,fenafid dava olmuş ülkücülerin var olduğunu bildiğim içim ülkücüyüm.
SELAM OLSUN ,ÜLKÜCÜ DAVA ŞUURUNA ERMİŞ GERÇEK DAVA ERLERİNE!...


Halim HALLAÇ
Kadirli 30/01/2009
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
ÜLKÜCÜYÜM, CÜNKÜ..
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
TİYANŞAN :: ÜLKÜCÜ HAREKET :: ÜLKÜCÜ HAREKET-
Buraya geçin: