TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...
 
Anasayfa::.ANASAYFA.::SSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ
TİYANŞAN

TİYANŞAN - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

TİYANŞAN Üyelik Sözleşmesi

 

 

1. Forum Türk Milleti'ne ait olduğu için, forumda yalnızca Türkçe paylaşımlar yapabilir ve yalnızca Türkçe isimlerle üye olabilirsiniz. Çeçen, Laz, Gürcü, Arnavut, Kürt vs gibi etnik çağrışım vurgulayacak lakaplar takma ad olarak kullanılamaz.
 
2. Forumumuza, Yüce Dinimiz İslam, Türklük ve mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Ülkücü Hareket'e muhalefet edecek, ters düşecek hiçbir konu eklenemez. Ekleyenler ve eklenen konular derhal silinir.
 
3. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu; Atamız Gazi Mustafa Kemal ******; ebedi liderimiz Başbuğ Alpaslan Türkeş, büyük Türkçü Hüseyin Nihal Atsız hiçbir şekilde eleştirilemez. Hiçbir şekilde aleyhlerine yazı yazılamaz.
 
4. MHP, BBP, Ülkü Ocakları, Alperen Ocakları ve Türk Federasyonları eleştirilemez. Parti liderleri, teşkilat başkanları ve reisler aleyhine; yanlış anlamalara sebebiyet vererek davaya zararlı olmaları nedeniyle, aleyhte yazılar yazılamaz. Hakaretlerde bulunulamaz. Bilirsiniz hareketimiz içerisinde bir kural vardır: Lider- Teşkilat- Doktrin asla tartışılmaz.
 
5. Forumlarda yazılan yazılar şahısları bağlar. Hiçbir şekilde ülkücü camianın resmi görüşlerini temsil etmez. Yazılan yazılardan dolayı ortaya çıkabilecek hukuki sorumluluklar siteyi bağlamaz. Bu siteye yazılan her yazıdan dolayı ortaya çıkacak kanuni sorumluluk iletiyi gönderene aittir. Siteye üye olanlar bunu peşinen kabullenmiş sayılır.
 
6. Siteye giren ve çıkan ziyaretçilerin IP numaraları kayıtlanmakta olup, haber sayfalarında yapılan yorumlar, Forum sayfalarına gönderilen iletiler, şiir sayfasına eklenen şair ve şiirlerin doğruluğu hukuki, cezai sorumluluğu bu yazıyı gönderene aittir. Resmi makamlar tarafından yürütülen hukuki ve cezai tatbikat durumları müstesna olmak üzere ziyaretçi bilgileri saklıdır.
 
7. Forumumuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. Forumumuz bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.
 
8. Sitenin kullanımı esnasında üçüncü şahısların neden olduğu hasar, kayıp ve zararlardan site sorumlu değildir. Sitede bulabileceğiniz belge ve dosyalar içinde yer alan bilgilerin tümünün doğruluğuna TİYANŞAN garanti vermez ve bunlardaki hata, eksiklik nedeniyle oluşabilecek sonuçlarıyla ilgili hiçbir yasal sorumluluğu ve/veya yükümlülüğü kabul etmemektedir.
 
9. Forum katılımcıları yeni bir Konu Başlığı açmadan önce o Konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama Özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren Konular açılamaz.
 
10. Kişisel tartışma ve fikirler Özel Mesaj ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez.
 
11. Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.
 
12. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan Başlıklar silinebilir veya ilgili bölüme taşınabilir. Buna yapılan itirazlar göz önüne alınmaz.
 
13. Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğinin tespit edilmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve Boarda girişi yasaklanır. Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla elektronik posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumda olan üyeliği derhal silinir.
 
14. Forumun işleyiş ve Kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek site veya bölüm yöneticilerinin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
 
15. Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklâmlar, Özel Mesajlar dâhil kesinlikle yasaktır. Bu durum tespitinde lütfen yönetici arkadaşlara bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BAN edilecektir.
 
16. Forumun Kurallarına uymayan Katılımcıların Forumda yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.
 
17. Forum Kuralları her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez.
 
18. Forumda Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum ya da görmedim gibi bir beyanat kabul edilmez.

 

TİYANŞAN YÖNETİMİ