TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

GÖZYAŞLARIM HATIRINA

2 posters
YazarMesaj
AYBERK
TUĞGENERAL
TUĞGENERAL
AYBERK

Erkek

GÖZYAŞLARIM HATIRINA Empty
MesajKonu: Geri: GÖZYAŞLARIM HATIRINA   GÖZYAŞLARIM HATIRINA Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 12:21 pm

helal kardeşim güzeldi sağolasın yine ve yine tebrikler olsun...
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

GÖZYAŞLARIM HATIRINA Empty
MesajKonu: GÖZYAŞLARIM HATIRINA   GÖZYAŞLARIM HATIRINA Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 11:49 pm

GÖZYAŞLARIM HATIRINA

Yokluğunun arifesinde dolaşırken siyahtan da kara bir gece içerisinde, seni unutabilmenin vereceği ızdıraplarla ağlıyorum. Kendime bir zehir gibi içirdiğim gözyaşlarım yavaş yavaş unutturuyor seni... Lakin ne var ki her yaşta eriyorum ben. Tanıdığın, bildiğin o adam yok oluyor biraz biraz. Yıkılıyor duvarlarım, tükeniyor umutlarım. Söyle be güzelim ne yaptı bu yürek sana seni sevmekten başka, ne yaptı bu gözler sana utanarak bakmaktan başka... Şimdi benim için güzel olan ne kaldı geriye, bir sen vardın ve gittin. Dünya döner mi acaba bundan sonra, savaşlar çıkacakmış bana ne... Ben başlamadan biten bir savaşın ilk ve son şehidi olarak yalvarıyorum. Söylenecek söz yok, sıkılacak tek bir mermi. Sıkabilecek gücüm yok sevgilim. Gel yanıma tut ellerimi, bak yaşlı gözlerime son kez ve gözlerimden akan yaşların hatırına sık o güzel ellerinle kurşunu yüreğime...

Gökberk TİYANŞAN
http://tiyansan.hareketforum.com

GÖZYAŞLARIM HATIRINA
1 sayfadaki 1 sayfası