TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

MHP KOCAELİ'NDE TAŞLAR YERİNE OTURUYOR.

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

MHP KOCAELİ'NDE TAŞLAR YERİNE OTURUYOR. Empty
MesajKonu: MHP KOCAELİ'NDE TAŞLAR YERİNE OTURUYOR.   MHP KOCAELİ'NDE TAŞLAR YERİNE OTURUYOR. Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 9:24 am

MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olduğunu yineleyip, İzmit Belediye Başkan aday adayı Adnan Metin´e destek verdi. Yeni kurulan 6 ilçeden dördünün yapılanmasında sona gelindi. Eylülde il yönetimi yeniden şekillenecek

MHP İl Teşkilatı´nda, yeni kurulan 6 ilçe ile ilgili çalışmalar sürüyor. Başiskele´de Harun Demirkaya, Darıca´da Ali Tınaztepe, İzmit´te Sait Yıldırım ve Kartepe´de Fevzi Top, ilçe teşkilatlarını kurmakla görevlendirildi. Çayırova ve Dilovası´ndaki isimler ise henüz netleşmedi. İlçe teşkilatlarının oluşturulmasının ardından il yönetimi de yeniden şekillenecek. MHP´deki yeniden yapılandırma çalışmalarının eylül ayında tamamlanması planlanıyor.

İlçe başkanları

MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar, önceki akşam parti binasında yapılan toplantıda yeniden yapılanma çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toplantıya MHP İl Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Darıca İlçe Teşkilatı´nı kurma yetkisi alan Ali Tınaztepe ve listesindeki isimler de katıldı. Çavdar burada yaptığı konuşmada, "Biz ilçe yönetimlerinde görev yapacak kişileri, yetki verdiğimiz ilçe başkanlarının inisiyatifine bıraktık. Kaç kişi ile çalışmak isterlerse yönetimlerini ona göre belirleyecekler. Ancak teşkilatçılık ve zaman ayırma konusunda en çok verimi alacağımız isimler belirlenecek. Öte yandan yeni atamalarda kimse göreve talip olmayacak. İlçe başkanlarının belediye başkanlığı ya da meclis üyeliği adaylığı söz konusu olmayacaktır. İlçe başkanlığına atanan isimler sonuna kadar bu görevi yürütecektir" dedi. Darıca´da ilçe yönetimi kurma görevini daha önce Darıca İstasyon Mahallesi Temsilcisi olan Ali Tınaztepe´ye verdiklerini belirten Çavdar, Darıca yönetim listesinin kısa zamanda netleşeceğini bildirdi. Çavdar konuşmasını şöyle sürdürdü: "Çayırovası ve Dilovası´nın yapılanmasını önümüzdeki döneme erteledik. Şu an Başiskele, Darıca İzmit ve Kartepe ilçelerinin hazırlıkları son aşamaya geldi. Başiskele´de Harun Demirkaya, Darıca´da Ali Tınaztepe, İzmit´te Sait Yıldırım ve Kartepe´de Fevzi Top son süratle çalışmalarını sürdürüyorlar. Önümüzdeki dönem, sanırım eylül ayında Dilovası ve Çayırovası´nı da tamamlayıp il yönetiminde yeniden yapılanmaya gideceğiz."

Adaylığını yineledi

Toplantıda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olduğunu yineleyen Çavdar, İzmit Belediye Başkan aday adayı Adnan Metin ile dostane bir görüntü çizdi. Çavdar, Metin´i desteklediğini söyledi. Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Çavdar, su zammı ile ilgili olarak şunları söyledi: "Eğer vatandaşımız içinde bulunduğu durumdan memnunsa benim bir derdim yok. Ben milletin tercihlerine saygısızlık yapamam. İnsanlarımız ses çıkarmıyorsa ortada sorun yok demektir. Biz kendimizi tutamıyor yolunda gitmeyen şeylere karşı çıkıyoruz ama bu kez de bizim için ´Kendi kendine konuşuyor´ deniliyor. Ancak ortada geri alınması muhtemel bir hak varsa herkesin hakkını sonuna kadar aramasını öneririm." Çavdar´ın açıklamalarının ardından toplantı basına kapalı olarak tamamlandı.

25.07.2008
http://tiyansan.hareketforum.com

MHP KOCAELİ'NDE TAŞLAR YERİNE OTURUYOR.
1 sayfadaki 1 sayfası