TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

MHP KOCAELİ YENİ YÖNETİMLERİ AÇIKLADI

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

MHP KOCAELİ YENİ YÖNETİMLERİ AÇIKLADI Empty
MesajKonu: MHP KOCAELİ YENİ YÖNETİMLERİ AÇIKLADI   MHP KOCAELİ YENİ YÖNETİMLERİ AÇIKLADI Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 3:48 pm

MHP’de yeni ilçelerin yönetim kurulları tamam

MHP İl Yönetim Kurulunun haftalık olağan toplantısı önceki akşam Ruhi Çavdar’ın başkanlığında parti binasında gerçekleşti. Toplantıda Başiskele, İzmit, Kartepe, Darıca İlçe teşkilatlarının kesinleşen yönetim kurulu listeleri ile Derince İlçe teşkilatının yenilenen yönetim kurulu listeleri onaylandı, kamuoyuna açıklandı.

Konuyla ilgili bilgi veren MHP İl Başkanı Ruhi Çavdar, “Ramazan ayına kadar da il teşkilatımızın yönetim kurulunda revizyona gideceğiz ve yeni taze kan olarak takviyeler yapacağız. Biz yerel seçimlere çok ciddi hazırlanıyoruz. Bu manada heyecan ve çalışma azmi yüksek olan arkadaşlarımızı yönetim kuruluna alacağız. Diğer taraftan yerel seçimde adaylık düşünenler de yönetim kurullarında yer alamayacağı için böyle bir değişiklik yapmak zorundayız” dedi.
MHP İZMİT İLÇE YÖNETİMİ:

Sait Yıldırım (Başkan), Fatih Akyüz (Başkan Yrd.), Gülbahar Ertürk (Sekreter), Hüseyin Arslanoğlu (Muhasip), İbrahim Altan, Mahmut Aydın, Ümit Boncuk, Ersin Kadir Büyükbaş, Erkan Can, Gülşah Cankan, Coşkun Cengiz, Erdal Coşkun, Murat Can Cürmen, Mahir Dokuzlar, A.Samet Duyar, İlker Edin, Savaş Ekmekçi, Tarık Erdem, Hayrettin Gökçe, Oğuzhan Güven, Suat Kaçar, Fikri Kalaycıoğlu, Ayhan Candemir, Murat Kara, Tuncay Karagöz, İlhan Kayır, Osman Keser, Serra Koçoğlu, Betül Oruç Gülen, Ertan Öziş, İsmail Özkanlı, Burak Öztürk, Nurettin Tezel, Seher Timincioğlu, Ceyhan Beyhan Topçu, Dilmek Topdemir, Ömer Turhan, İbrahim Uyar, İbrahim Uygun, Recep Üstün, Ahmet Yalçınöz, Orhan Yavuz, Muharrem Yılmaz (Üye)
MHP DERİNCE İLÇE YÖNETİMİ:

Muzaffer Keskin (Başkan), Halit Dolan (Başkan Yrd.), Çetin Kışhan (Sekreter), Cengiz Şimşek (Muhasip), Köksal Macit, Arif Zengin, Yılmaz Tanyılmaz, Hasan Yılmaz, Sabit Yıldırım, Erkan Sayanoğlu, Atanur Seferoğlu, Hüseyin Demir, Salih Uslucan, Muzaffer Engin Sulu, Mehmet Gökbayrak, Mustafa Nayipoğlu, Recai Özşahin, Ahmet Kılınç, İbrahim Yiğit, Omur Özbey, Necati Bulut, Kamil Kale, Necati Akçakaya, Bilal Çelik, Burhan Kobay, Muveyla Kaya, Zeynep Arslan, Zeki Omurca, Necmettin Özgül, Ahmet Karakuş, Aydın Görücü, Yücel Kantaroğlu (Üye)
MHP KARTEPE İLÇE YÖNETİMİ:

Fevzi Top (Başkan), Hayati Dilek (Başkan Yrd.), Hidayet Köken (Sekreter), M.Emin Arapoğlu (Muhasip), Neşet Er, Fatih Galyan, Hayrettin Ubuz, Mahmut Polat, Dursun Yavuz, M.Süleyman Karakadılar, Hüseyin Halil, Orhan Sarı, Şükrü Doğan, İbrahim Ağlamış, Ali Fikri Yılmaz, Merdali Karaçam, İlhan Adıgüzel, Hamit Bektaş, Emine Kamacı, Ali Rıza Taşdüzer, Hüseyin Ünlü, Nihat Kalender, Ersan Günaydın, Şükrü Şanlı, Mustafa Yılmaz, Ayhan Öter, Harun Özhan Besler, M.Süleyman Eyüboğlu, Mehmet İbrahimoğlu, Ertuğrul Adıgüzel, Halil Akkaya, Fuat Mehmet Ellibeş, Murat Peçe, Okay Çelik, Yücel Karaca, Sinan Şimşek, Osman Halil, Zekai Oruç, Celal Saygı, Cevdet Tunç, Yücel Güzeldal, Adem Çakmak, S.Süleyman Ercan, Zühre Atik, Sinan Bülte, Kemal Kuzu, Sezgin Ayan, İsmail Kadırga, Ahmet Güngörmez, Murat Topuz, Rıdvan Özyürek, Uğur Göçgören, Banu Eyüboğlu, Cemil Demirel, Yılmaz Karanlık, Nihat Doğuş, Havva Mafizer, Pınar Mafizer, Yavuz Gümrük (Üye)
MHP BAŞİSKELE İLÇE YÖNETİMİ:

Süleyman Gökbayrak (Başkan), Tamer Deniz (Başkan Yrd.), Fikret Canbaz (Sekreter), Yıldız Özkat (Muhasip), Hasan Özer, Adem Argun, Özcan Yazıcı, Muzaffer Yılmaz, Ayşe Uslu, Mehmet Ulu, Serdar Meydan, Mehmet Gürsoy, Ümit İşeri, Fahri Yıldırım, Aydın Şenyurt, İlhan Çelik, Talip Tanık, Rafet Çalık, Emin Öner, Engin Usta, Veysel Bilgin, Abbas Şahin, Murat Yılmaz, Hasan Gülünay, Ferhat Ağsakallı, Cemal Eriş, Olcay Çüçen, Davut Ayvaz, Muhsin Örnek, Yavuz Sancaktutan, Servet Güner, Şerafettin Kıymaz, Kurtuluş Sevimli, Nimet Örs, Ercan İlhan, Abdullah Ormanoğlu, Adnan Doğan, Fikret Akdaş, Enver Ergen, Kerim Canpolat, İsmail Sezer, Ramazan İtmiş, Mehmet Ali Hasdemir, Canan Yılmaz, Volkan Serkan Özkanlı, Yasin Fındıkçı, Yüksel Çolak, Nurdan Atalay, Ümit Gülten (Üye)
MHP DARICA İLÇE YÖNETİMİ:

Ali Tınastepe (Başkan), İsmail Baran (Başkan Yrd.), Adem Yıldırım (Sekreter), Mehmet Aksu (Muhasip), Meryem Uygur, Rabia Çetin, Elif Gür, Ayşe Topal, Meltem Karayavuz, Ülkü Yaldız, Gökmen Oğuz, Turan Güler, Mehmet Orhan, Halil Özaydın, Halit Ekşi, Çağdaş Duyar, Mustafa Özhan, Osman Aras, Mehmet Yıldız, Şevki Yıldırım, Mehmet Güngör, Sinan Engin, Nihat Yerlikaya, Ahmet Balaban, Zekeriya Işık, Sadık Soner Oğuz, Recai Aydın, Bayram Ertürk, Ünal Kurt, Bilal Muslu, İbrahim Özdemir, Osman Cermen, Kamil Aslan, Şemistan Geçgili, Osman Kurtulmuş, Ömer Aras, Muhterem Bahadır, Hüseyin Kaya, Ricail Konaç, Mehmet Ayyıldız (Üye)

21.08.2008
http://tiyansan.hareketforum.com

MHP KOCAELİ YENİ YÖNETİMLERİ AÇIKLADI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-