TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

SİGARANIN FAYDALARI

YazarMesaj
AYBERK
TUĞGENERAL
TUĞGENERAL
AYBERK

Erkek

SİGARANIN FAYDALARI Empty
MesajKonu: SİGARANIN FAYDALARI   SİGARANIN FAYDALARI Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 2:42 pm

SİGARANIN FAYDALARI SgYıllardır sigara fabrikaları hariç tüm kuruluşlar sigaranın zararlarını duyuruyor halka, ama toplumun bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor bu bilgilendirmeler. Ben de farklı birşey yapayım dedim; sizin için internette didik didik sigaranın faydalarını araştırdım. Türk bloglardan girdim yabancı bloglardan çıktım, Google'a daldım Yahoo'da sağa döndüm Live'da yukarı çıktım ama yok yok! Bulduğum sonuçlar sadece "Ölümü kolaylaştırır." gibi cümlelerden ibaret.
Ben ciddi araştırmaların sonuçlarını arıyordum. Ne yazık ki bulamadım, bence bulamamamdaki sebeb sağlık bakanlıklarının böyle bir bilginin olsa bile paylaşımını yasaklamış olması.
Tek dostu sigara olan tiryakiler için, bir de haberim var, iki ay kadar önce piyasaya sürülen ne zaman icat edildiği meçhul bir teknoloji ürünü var tam size göre. Pille çalışan bence sigaraya psikolojik olarak bağlananlar için güzel ama 20 senedir tiryaki olan birine bu aletin faydalı olabileceğini düşünmüyorum.
Peki nedir bu e-sigara diyenler firmanın kendi yazdığı şu yazıyı okusun, "E-sigara sigaranın tamamen aynısı değildir. Sadece sigaraya benzer şekilde içilebilen, içerken duman benzeri bir buhar ile soluduğunuz ve buhar içinde nikotin bulunan bir sigara simulatörüdür. Tadı farklıdır, nargileye benzeyen aromalı bir tadı vardır. İçimi zevklidir. Ürünü alırsanız lütfen sigara ile birebir aynı olmasını beklemeyin. Sigaradan kurtulmak için öncelikle bunu gerçekten istemelisiniz. İstediğiniz takdirde başarılı olmanın en kolay yolu e-sigaradır. Hem el alışkanlığınız ve sigara içim keyfiniz hem de nikotin bağımlılığınız için düşünülmüştür. Nikotin dozunu adım adım düşürseniz sizi bu dertten sıkıntısız kurtarmaya yardımcı olur." Sigarayı bırakmak istiyorsanız mutlaka bu yolu da deneyin, zararın neresinden dönerseniz kârdır. Saygılar.

SİGARANIN FAYDALARI
1 sayfadaki 1 sayfası