TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR

2 posters
YazarMesaj
DeliMavi69
ÜSTEĞMEN
ÜSTEĞMEN
DeliMavi69

Erkek

ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR Empty
MesajKonu: Geri: ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR   ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 5:53 pm

Tesekkürler ülküdasim.
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR Empty
MesajKonu: ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR   ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 6:16 pm

ÜLKÜCÜLER 12 EYLÜL'Ü ANLATIYOR Son1jk4yu6

ERHAN ÖZTUNÇ

KİTAP İSTEME ADRESLERİ
info@mekanim.com
oztuncoztunc@gmail.com

Adreslerine yazarak iletisim kurabilirsiniz
Posta Çeki Hesabi:Erhan ÖZTUNÇ 5674750
Kitap Fiyati : 15 Ytl.

KITAP'IN ÖNSÖZ'Ü

Çalismalarimizda pek çok kiymetli kalem konulara çok farkli bakis açisi ile isik tutmaya çalistilar.Bizimde programladigimiz çalisma önceleri acaba basarabilirmiyiz? Endiselerimizi asarak amacina ulastigi kanaatindeyiz.Birkaç sayidan olusacak çalismamiz epey zaman alacak olmasina ragmen heyecanlarimiz arkadaslarimizin her yeni yazisinda tazeligini korudu. Kafamizda olusan soru isaretlerine, özellikle yillardir bu günün Terörle mücadelede iflas etmis bir yöntem ve yönetimini gördükçe “Dün neden 12 Eylül oldu?”sorulari ninda cevaplarini bu çalisma içinde bulmak mümkün olacaktir.Çok kiymetli Ülkücü büyüklerim ve kardeslerim beni kirmadi, düsüncelerini bizimle paylasti ve çalismamiza katki sagladilar.Aslinda tek sorgulanan 12 Eylül öncesi ve sonrasi degil ve öyle olmamalida.Çalismamiz zaman içinde bu hareketin(12 Eylül hareketinin)dis mihraklarca ülkemizde oynadigi oyunlarinin bir parçasi midir gibi pek çok soruya da cevap vermektedir.Hareketimiz ülkemizde ihtiyaç olarak var oldugu günden bu güne tarihe iz düsümü yaptigi dönemleri ile de degerlendirilmis olup bilinmeyen veya hafizalarimizdan silinmis olan pek çok konuya da tekrar temas edilmis olacaktir.Çalismamizda bizi cesaretlendiren emek ve desteklerini bizden esirgemeyen herkese tesekkürlerimizi iletmeyi borç biliriz.

Ülkücüler 12 Eylül'ü anlatıyor diye başladık,ancak çalışmamız zaman ilerledikçe 12 Eylül öncesi ve sonrası ile sorgulanmaya başlandı.Çok kıymetli ülkücü büyüklerim ve kardeşlerim beni kırmadı düşüncelerini bizimle paylaştı.Aslında bir tek sorgulanan 12 Eylül öncesi ve sonrası değil,olmamalıda,Çalışmamız zaman içinde zor beğeni sahibi biri olarak önce beni eksiklerim ve noksanlarımla tatmin etmeliydi.Kendi beğenmediğimi kimseyle paylaşmak bana yakışmazdı.Bir nevi bu çalışma ile bende kendimi test etmiş oldum inşAllah bundan böyle çalışmamız sizden alacağımız güçle devam edecektir.Ben bu çalışmayı beğendim.Sizlerinde beğeneceği ümidi ile sizlerin beğenisine sundum.

Selam ve sevgilerimle

ERHAN ÖZTUNÇ
http://tiyansan.hareketforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-