TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

KAĞIZMAN'DA HERGÜN İFTAR

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

KAĞIZMAN'DA HERGÜN İFTAR Empty
MesajKonu: KAĞIZMAN'DA HERGÜN İFTAR   KAĞIZMAN'DA HERGÜN İFTAR Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 6:10 pm

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kağızman MHP İlçe binasında halka iftar yemeği veriliyor.

İlçe Başkanı Nuri Turan’ın verdiği iftar yemeğine katılan halk çok memnun olduğunu bildirmektedir.

Şahindere Mahallesi Muhtarı Abubekir Yıldız’ında katıldığı iftar yemeği çok güzel bir yemek oldu.

Duygularını ve görüşlerini dile getiren Abubekir Yıldız şöyle konuştu: Biz İlçe Başkanı olan Nuri Turan’dan çok memnunuz. Halkın yardımına koşmaktadır. Herkese el uzatmaktadır. Ve herkeste onu sevmektedir. Bende Nuri Turan başkanımı seviyorum. Geçen yıl fakir ailelere kurban bayramında kurban yardımında bulunmuştu. Bu yıl yine geçen yıl olduğu gibi iftar sofrasını kurdu. Ona teşekkürlerimi bildiriyorum.

MHP İlçe Başkanı Nuri Turan ise sözlerini şöyle sürdürdü. Ramazan ayı bir mübarek aydır. Hayır ve hasenat ayıdır. Bu ayda zenginlerimizin fakirlere yardım yapması ve sevap kazanması icap etmektedir. Ben de parti teşkilatı olarak halkımıza elimden gelen yardımı yapmaktayım. İftar yemeğine dışarıdan gelen yüksek okul öğrencileri de katılmaktadır. Kağızman halkıyla bütünleşme sağlanıyor. Bir çatı altında bizimle beraber iftarlarını açmaları bizleri çok mutlu etmektedir.

Ben Kağızman MHP İlçe Başkanı olarak tüm hemşerilerimle gurur duyuyorum. Çünkü her zaman doğrunun yanında oldular. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Bizde parti teşkilatı olarak her zaman halkımızın emrinde olmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki yerel seçimleri de büyük bir zaferle kazanacağız, diye konuştu

24.09.2008
http://tiyansan.hareketforum.com

KAĞIZMAN'DA HERGÜN İFTAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-