TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

MHP Kartepe yarın açılıyor

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

MHP Kartepe yarın açılıyor Empty
MesajKonu: MHP Kartepe yarın açılıyor   MHP Kartepe yarın açılıyor Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 8:04 pm

Yeni ilçelerin oluşmasının ardından siyasi partilerde hızla yeni ilçelerde örgütlenme ve teşkilatlanma çalışmalarını tamamladı. Yeni ilçe teşkilatları için uygun yerler bulundu ve hazırlandı. MHP Kartepe İlçe Teşkilatı´nın Uzunçiftlik´teki hizmet binası da yarın saat 14.00´te hizmete açılacak. İlçe Başkanı Fevzi Top, gerçek kalabalık nasıl olur görmek isteyen herkesi açılışa davet etti.

Başkan Top özellikle partiye emek vermiş parti büyüklerinin, küskünlerinin, kırgınlarının kimseyi dinlemeden açılışa gelmelerini istedi. Genç ilçe başkanı olarak tecrübe sahibi isimlerin görüşlerini almaya çok önem verdiğini söyleyen Top, "Eski isimlerin görüşlerine ihtiyacım var. Gelsinler ve yanımda olsunlar. Onlardan bir cümle öğrensem bana yeter. Başarının eskilerin engin bilgi ve birikimi ile tecrübelerinden faydalanarak geleceğine inanıyorum. Özellikle partimizin büyüklerini, eskilerini ve küskünlerini açılışta görmek istiyorum" dedi.24.11.2008
http://tiyansan.hareketforum.com

MHP Kartepe yarın açılıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-