TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI Empty
MesajKonu: TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI   TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:46 pm

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI

TARSUS Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Arslan, Öğretmenler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Eğitim, ülke geleceğiyle doğrudan ilgilidir. Bunu kavrayamayan ülkelerin gelişmiş ülkelerin uydusu olmaktan başka şansları yoktur. Gelişmiş ülkelerin, diğer ülkeler bakımından en belirgin farkı, elbette, eğitim ve eğitim çalışanlarına bakış açısıdır” dedi.

“Başöğretmen Mustafa Kemal ******, bu sebeple; "Muallimler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır" diyerek, öğretmene, dolayısıyla, eğitime verdiği önemi son derece veciz şekilde ifade etmiştir” diyen Arslan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

****** sonrası dönemlerde hele hele şu yaşadığımız günlerde, eğitime aynı önemin verildiğini söyleyebilmek, mümkün değildir.Ülkemizi, genç nesilleri dünya teknoloji yarışına motive etmek, bilimin, pedagoji ilminin ışığında bu yarışta onların önünü açmak gerekmektedir. Gelişmiş ülkelerin, her alanda yaşadığı baş döndürücü hızı yakalamak dururken, Türk Milleti, yıllardır kısır çekişmeler içinde dolanmaktadır.
http://tiyansan.hareketforum.com

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-