TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

Ülkü Ocağı Osman Ayberk CANARSLAN'a emanet

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

Ülkü Ocağı Osman Ayberk CANARSLAN'a emanet Empty
MesajKonu: Ülkü Ocağı Osman Ayberk CANARSLAN'a emanet   Ülkü Ocağı Osman Ayberk CANARSLAN'a emanet Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 7:42 pm

Ülkü Ocağı Osman Ayberk CANARSLAN'a emanet Ulku_2102

Uzunköprü Ülkü Ocağında geçtiğimiz akşam devir teslim töreni yapıldı. Ülkü Ocağı Başkanı Yıldıray ÖZEL görevi Osman Ayberk CANARSLAN’a devir etti.
ÖZEL, “Bizler Ülkücüler olarak toplumda her zaman söz sahibi, meslek alanda en iyi kültürlü, bilgili, kişilikli ve örnek insanlar olmak zorundayız. Çünkü Türk milletinin ve toplumun ülkücü kadrolara ihtiyacı vardır. Ülkücüler bulunduğu alanda yönetilen değil yönetin olma mecburiyetindedir. Bunun için ülkücü gençler olarak çok çalışmalı ve her alanda kendimizi geliştirmeliyiz. Bütün bunları göz önüne alarak bu davayı gençlerin ayakta tutması büyüklerinde yol göstermesi gerekli bende Uzunköprü’deki başkanlık görevimi Osman Ayberk CANARSLAN ülküdaşıma bırakmayı uygun gördüm. Bayrağı hakkı ile taşıyacağına şüphem yok. Yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Osman Ayberk CANARSLAN’da yaptığı konuşmada Beni bu göreve laik gören Yıldıray Başkanıma teşekkür ediyorum. Onun bizlere öğrettikleri doğrultusunda bu görevi sürdüreceğime ve bu bayrağı daha da yukarılara çıkaracağıma kendisine bütün ülküdaşlarım önünde söz veriyorum” dedi.
Daha sonra el sıkışarak görevi Yıldıray ÖZAY Osman Ayberk CANARSLAN’a emanet etti.
http://tiyansan.hareketforum.com

Ülkü Ocağı Osman Ayberk CANARSLAN'a emanet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-