TİYANŞAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TİYANŞAN

Ükücülüğü ve Ülküdaşlığı Tatmak İçin...

Anasayfa::.ANASAYFA.::AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBAŞBUĞ

MHP'li Başkan makam odasının kapısını meydana dikti

YazarMesaj
Gökberk TİYANŞAN
REİS
REİS
Gökberk TİYANŞAN

Erkek
KİŞİSEL MESAJ : Konu Ekleyen Ülküdaşlarımıza Teşekkür Etmeyi Unutmayın..!

MHP'li Başkan makam odasının kapısını meydana dikti Empty
MesajKonu: MHP'li Başkan makam odasının kapısını meydana dikti   MHP'li Başkan makam odasının kapısını meydana dikti Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 3:29 pm

BALIKESİR'in Edremit İlçesi'nde Belediye Başkanlığı seçimini kazanan MHP'li Tuncay Kılıç, kurban keserek görevine başladı. Kılıç'ın ilk icraatı makam odasının kapısını söktürmek oldu. Kapıyı ilçe meydanına diktiren Başkan Kılıç, kutlamalar sırasında yaklaşık 2 bin kişiyle tek tek öpüştü.
Edremit'te, saat 11.00 sıralarında mazbatasını aldıktan sonra Cennetayağı Camisi'nde cuma namazı kılan Tuncay Kılıç'ın belediye meclisi üyeleri ve partililerle belediyeye gelişi sırasında kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı. Yaklaşık 3 bin kişinin toplandığı Cumhuriyet Meydanı'ndan belediye hizmet binasına kalan olan yaklaşık 150 metrelik yolu 45 dakikada aşabilen Tuncay Kılıç için dana kurban edildi. Kılıç, kurban kesilmesi sırasında yaptığı konuşmada, “Allah bizi utandırmadı. Belediyeyi'de böyle hayırlı bir günde devralıyoruz. Edremit kazandı, Edremitli kazandı. Seçimler bitti. Ben şimdi parti rozetimi bundan sonra çıkartıyorum. Görevimi Edremit'in Edremitli'nin belediye başkanı olarak sürdüreceğim. Hizmetlerimizi ekip ruhu içinde gerçekleştireceğimize inanıyorum. Edremit'e hizmet için göreve geldik. Bunun için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız” dedi.
Belediye Başkanlığı makamında kutlamaları kabul eden Başkan Kılıç, bir ara eski belediye Başkanı AKP'li Yunus Bozbey'i sordu, “Eski başkan burada mı? Görevi devretmeyecek mi?” diye sordu. Olumsuz yanıt alınca kutlamaları kabul etmeye başladı.
Başkan Kılıç, ilk iş olarak, vatandaşla aradaki bağları kopardığına inandığı makam odasının kapısını işçilere söktürdü, üzerine de “Belediye Başkanlığı makam odası kapısı” yazdırıp, işçilerle birlikte Cumhuriyet Meydanı'na götürüp dikti, “Bundan sonra makam odasının kapısı herkes açık olacak. Bazıları gibi kapalı kapılar ardında iş çevirmeyeceğiz. Seçimler sırasında ‘makam odasının kapısını Cumhuriyet Meydanı'na dikeceğiz’ diye söz vermiştim. İlk icraatım, söz verdiğimiz gibi bu oldu. Herkese hayırlı olsun” dedi. Başkan Kılıç, kutlamaları kabul etmek için tekrar makamına döndü.
http://tiyansan.hareketforum.com

MHP'li Başkan makam odasının kapısını meydana dikti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-